Kurumsal

Zeki İnşaat Yapı; 1992 yılında inşaat ve yapı malzemeleri toptan, perakende satış hizmeti vererek yapı sektöründe faaliyetlerine başlamıştır ve her geçen gün kendini geliştirmekte kurumsal marka olmak yolunda ilerlemiştir.

2005 yılına kadar Merkez İstanbul Ümraniye’ de Showroom ve toptan yapı malzemeleri satış merkezimiz yer almaktaydı. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek müşterilerine kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Alçı dekorasyonu konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye geneli uygulama ve toptan malzeme satış hizmeti vermekteyiz. A’dan Z’ye dekorasyon konusunda anahtar teslim hizmetlerimiz yanı sıra komple inşaat, tadilat, dekorasyon, mantolama, iç ve dış cephe boyama gibi hizmetler de vermekteyiz.2005 yılından itibaren tamamen kat karşılığı inşaat yapımına, merkezi yerlerde arsa alımına ve kendi arsaları üzerinde konut projesi yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda kat karşılığı projeler, kendi arsalarımız ve temelden kaba ve ince taahhüt işleri, tadilat, dekorasyon işinde hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz
İnşaat sektöründe her geçen gün yeni projeleri takip ederek daha iyisini yapmak adına kendimizi geliştirmektir. Ayrıca Dekorasyon sektöründe de gelişmekte olan yenilikler takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak ve ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektedir.

Vizyonumuz
Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak elemanlarımızı eğiterek, inşaat ,taahhüt ve dekorasyon sektöründe gelişmeleri takip ederek ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almaktadır.

Uygulama Hizmetlerimiz Aşağıda Listelenmiştir.

Firmamız konut, iş merkezi, kat karşılığı ve kendi arsalarımıza yapmaktayız.
Taahhüt işlerinde konut, iş merkezi, okul, hastane, banka ve birçok alanda kaba, ince işler ve dekorasyon hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

UYGULAMA ALANLARI
Kat karşılığı projeler
Kendi arsalarımıza yaptığımız projeler
Kaba inşaat ve ince işleri
Alçıpan Asma Tavan
Boya
Bölme Duvar
Dış Cephe Mantolama
Komple İnşaat
Laminat Parke
Metal Tavan
Nalbur
Otopark Şap İşleri
Seramik – Fayans
Tadilat Dekorasyon
Taşyünü Tavan
Petek Tavan
Yapı Malzemeleri
Zemin İzolasyon İşle

ümraniye tadilat firması, ümraniye dekorasyon firması, ümraniye inşaat firması, ümraniye tadilat dekorasyon
ümraniye tadilat firması, ümraniye dekorasyon firması, ümraniye inşaat firması, ümraniye tadilat dekorasyon
ümraniye tadilat firması, ümraniye dekorasyon firması, ümraniye inşaat firması, ümraniye tadilat dekorasyon